Najwyższej klasy rozwiązania

Najwyższej klasy rozwiązania

S4Engineers

Uczestniczymy w złożonych projektach informatycznych, łączymy kompetencje z wielu technologi.

S4Engineers to zespół ekspert ów posiadający unikalną wiedzę techniczną, opartą o wieloletnie praktyczne doświadczenie. Jesteśmy gotowi do mierzenia się z wyzwaniami stawianymi przez najbardziej złożone środowiska IT w Polsce i na świecie.

Naszym celem jest wspieranie partnerów w zrozumieniu trendów technologicznych i dopasowaniu ich do polskich realiów. Uzupełniamy ich kompetencje podczas realizacji złożonych projektów informatycznych. Gwarantujemy korzystne ceny usług dostarczając jednocześnie partnerom kompetentną kadrę konieczną do wdrożenia danego projektu.

produkt IT

wiedza

implementacja

serwis

rozwiązanie

Dlaczego S4engineers

Wiedza ekspercka

Posiadamy unikalną wiedzę zdobytą na bazie wieloletniej współpracy z klientami, partnerami i dostawcami w Polsce i zagranicą. Braliśmy udział w tysiącach wdrożeń, serwisów, Proof of concept, spotkań i rozmów technologicznych.

Certyfikowana kadra

Nasi inżynierowie podzieleni są na zespoły: Data Protection, Storage, R&S, Security i DataCenter. To gwarancja należytego i terminowego wykonania projektu. Dostęp do kadry, która posiada praktyczną wiedzę, potwierdzoną certyfikatami.

Wybierasz kompetencje, które Ci pasują

Uzupełniamy kompetencje partnerów podczas realizacji złożonych projektów informatycznych Gwarantujemy dostępność inżynierów którzy nie tyko wdrożą, ale również pomogą w procesie sprzedaży, zwiększając szanse partnera i dostawcy w procesie zakupowym.

Partnerzy
technologiczni:

Commvault
Huawei
Quantum
Nutanix
Dell